Magiczna Księga Gości

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane. Możliwe jest, że Twój wpis będzie widoczny dopiero w książce gości po akceptacji.
Zastrzegamy sobie prawo do edytowania, usuwania lub nie publikowania wpisów.
33 wpisy.
Aniela i Marek napisał/a 2016-04-17
Wyrazy wdzięczności,dla Sandruni.Wiele zmieniło się w moim związku dzięki tej niezwykle utalentowanej wróżce,terapeutce.Uczęszczam na spotkania,które oprócz mądrego doradztwa przyniosły kilka "cudownych przemian",mówię tu o własnym małżeństwie;)Dziękujemy i polecam to skarbnica wiedzy.
BeataD napisał/a 2016-02-06
Droga Sandro horoskop zeszłoroczny okazał się bardzo pomocny,proszę o aktualny na bieżący rok.Pozostaję w kontakcie i polecam ;wnikliwą tarocistkę,precyzyjną astrolg.Beata.
Beata napisał/a 2015-12-08
Ogromny szacunek dla p.SANDRY i pracy ktora wykonuje,dzis przyznaje,ze czesc przepowiedni spelnila sie,dostalam kontrakt,i pojednalam sie z mezem:)P.Sandra sprawila,ze zaczelam myslec inaczej,moze bardziej empatycznie.....Zmieniam sie a za tym moje zycie,na lepsze.Do zobczenia.
Wróżby online napisał/a 2015-10-30
Najlepsza wróżka jaką znam! Skorzystałam tylko kilka razy ale wszystko się spełniło - na pewno wrócę!
Joanna napisał/a 2015-10-02
Bardzo się cieszę,że będę mogła nadal mieć kontakt z wróżką sandrą.Każda rozmowa z nią przynosi mi ogromną ulgę chociaż nic jeszcze się nie sprawdziło ale mam nadzieję,że tak się stanie.Może moje życie jest bardziej skomplikowane,nie wiem.
Izabela napisał/a 2015-08-20
Pani Sandra, jest moją ulubioną wróżką:) Jej wizje sprawdzają się, a sama rozmowa powoduję, że chce się życ inaczej:) Uwielbiam Panią.Izka
Ania napisał/a 2015-07-15
Dziękuję Pani po raz kolejny za rozmowę, jest Pani niezastapiona, i wie wszystko:):)
Iza napisał/a 2015-05-04
Pani Sandra to szczególna wróżbitka.rozmow z nia to wielkie zaskoczenie , słuchałam i nie wiem skąd ona to wszystko wiedziała o mnie.bedę dzwoniła,polecę innym.pozdrowienia dobra wróżka:)
Anna napisał/a 2015-04-02
Dzięki siostrze trafiłam pod skrzydła tej wróżki...mądre rady, trafny odczyt i zero mojej sugestii:)Zufałam Pani i jestem wdzięczna.
Beata napisał/a 2015-03-30
Bardzo wiarygodna Wróżka , dokładnie otczytuje karty , będę korzystała z konsultacji:) Profesjonalne podejście i ogromny dar.Dziekuję

GÓRA